Komisja Trójstronna i Grupa Bilderberga

  • W roku 1973 powstała Komisja Trójstronna licząca początkowo trochę ponad 300 os. W jej skład wchodzili szefowie koncernów, byli prezydenci USA, premierzy państw i wielu wielkich tego świata. Jest to organizacja przeznaczona do międzynarodowej konsolidacji interesów bankowych i handlowych, politycznych, religijnych i intelektualnych. Uzyskuje ona przewagę nad rządami różnych państw. Odbywa się to drogą przejęcia kontroli nad rządem USA. Nasz kraj wpadł w sidła rodziny Rockefellerów 25 września 1985 r. Rodzina ta zaczęła przejmować naszą gospodarkę po wizycie gen. Jaruzelskiego w Nowym Jorku na Piątej Alei na Manhattanie w Rockefeller Plaza. Było to możliwe ponieważ w Moskwie urzędował Michaił Gorbaczow a nie sekretarz KCKPZR w stylu Stalin czy Czernienko. ZSRR wycofywało się z państw okupowanych w Europie Wschodniej zostawiając za sobą agentów mających wpływ na rządy tych państw (macki KGB i GRU). Jeszcze w 1989 KGB szukało „buntowników” w państwach wyzwalających się aby posadzić ich przy „okrągłych stołach”.

Gdyby wyzwalające się narody odzyskały samodzielność w sposób spontaniczny zapewne pozbyłyby się pasożyta w ich gospodarce jakim byli komuniści podlegli Moskwie. Zapewne także nie chciałyby te narody płacić kredytów które banki światowe dawały starej władzy. Trzeba było więc nad tym zapanować. Pakt bandytów(komuniści) ze złodziejami(bankierzy) gwarantował zachowanie interesów każdej z tych grup. Dlatego Tymiński musiał przegrać z Wałęsą w pierwszych ,,wolnych,, wyborach prezydenckich. Służby specjalne opluły Stana Tymińskiego(biznesmen polskiego pochodzenia z Kanady, właściciel firmy komputerowej) i uniemożliwiły mu sprostowanie tych kłamstw.

Podał ich w związku z tym do sądu i sprawę wygrał. Ale cóż, było już po wyborach. Wałęsa-wspaniały związkowiec no ale cóż „ciemny” prezydent nie mający elementarnej wiedzy ekonomicznej z wielkim ego był idealny i prosty w obsłudze dla koncernów zagranicznych chcących przejąć nasze rynki i naszą gospodarkę za psie pieniądze. I tak zaczęła się grabież naszego państwa. Media o wrogich przejęciach pisały że jest to prywatyzacja i zyskujemy inwestora strategicznego. Gdy naprawdę były to w większości wrogie przejęcia. Balcerowicz ówczesny guru polskiej gospodarki był gloryfikowany. Nic dziwnego. Media które go tak chwaliły były na usługach kapitału zagranicznego. A sam Balcerowicz miał w tym interes prywatny. Już w 1750 r. p.n.e. Hammurabi rządzący w Mezopotamii stwierdził wraz ze swoimi matematykami, że zadłużenie które wymyka się spod kontroli zagraża podstawom gospodarki. Wprowadził więc lata jubileuszowe kiedy następowało umorzenie wszystkich długów.

Przed restrukturyzacją naszego państwa Klub Paryski obiecywał, umorzenie części długów Polskich. Jednak po obaleniu komunizmu wycofał się z wcześniejszych deklaracji. Widać była to ściema którą zachód chciał zachęcić Polskich(?) polityków do wejścia w paszczę lwa a dokładniej do oddania naszej gospodarki w podległość kapitałowi związanemu z aktywami rodziny Rockefellerów.

Komisja Trójstronna założona przez Dawida Rockefellera ma za zadanie przejmować władzę nad rządami państw. Należące do nich korporacje robią to w różny sposób za pośrednictwem rządu USA oraz MFW i Banku Światowego. Udzielają krajom gigantycznych pożyczek na wysoki procent. Następnie gdy państwa te wpadają w poważny kryzys i wprowadzają drastyczne oszczędności wtedy wkraczają korporacje. Instalują swoje obozy pracy i zabierają tym krajom ich zasoby naturalne. Zwracam uwagę Polakom!!!! nasze lasy, kopalnie, zasoby wodne etc!!!!są jeszcze Nasze. To rząd Tuska przez swoją działalność powodował nierentowność wielu zakładów. A następnie jako nierentowne były one oddawane za bezcen. Komisja Trójstronna o której mówiłem to tylko maska dla ważniejszej organizacji jaką jest Grupa Birderberga

Ta tajemnicza organizacja która powstała 29-31 maja 1954 r. w Oosterbeek w Holandii powołała nawet swój Komitet Wykonawczy. Jej stałym sekretarzem był Józef Retinger (jeden z twórców Unii Europejskiej, członek loży B’nai B’rith skupiającej wyłącznie os. pochodzenia żydowskiego mający w niej bardzo duży wpływ) do swojej śmierci 12 06 1960r. 

Grupa ta ma swoje stałe biuro w Holandii w mieście Lejda. W jej skład wchodzi więcej europejczyków niż kanadyjczyków i amerykanów. Są to biznesmeni, politycy, przedstawiciele rządów, świata kultury i życia społecznego. Do 1976 r. New York Times pisał, że taka grupa nie istnieje. Że jest to wymysł dziennikarzy. Dziennikarz Jim Tucker – Amerykanin – (zmarły w 2013r) specjalizował się w śledzeniu zebrań tej grupy. Hiszpański dziennikarz Daniel Estulin śledzący tą grupę w swojej książce „Prawdziwa Historia Klubu Bilderberg” tej właśnie grupie przypisuje wszelkie zło ostatnich czasów. To jej członkowie wg niego wywoływali kryzysy w Chile i Argentynie.

10000 więźniów na stadionie narodowym w Santiago de Chile zwolenników Salvador’a Allende. Tysiące zaginionych i pomordowanych. A ten człowiek tylko dał swoim obywatelom opiekę medyczną i oświatę. W latach 50 i 60tych gospodarka Chile mogła służyć za wzorcową. Chilijskie telefony należały do Amerykańskiej firmy ITT i chciały z poparciem Nixona wpłynąć na wybory i nie dopuścić do władzy Allende. Jednak wygrał.

Chciał nacjonalizować zakłady grabiące jego państwo z surowców i wywożące pieniądze za granice. (saletra). Nixon powiedział szefowi CIA „ich gospodarka ma jęczeć”. Przy finansowym wsparciu USA próbowano zdestabilizować gospodarkę Chile. Zorganizowano strajk transportowców. Jednak się nie powiódł.

 

Więc 11 września 1973 r. Augusto Pinochet wspomagany przez CIA dokonał przewrotu. Zamordowano Allende. Pinochet wprowadził reformy zalecane przez Fridmana i chłopców z Chicago. Zniósł kontrolę cen, bariery na import, sprzedał państwowe firmy i zmniejszył wydatki rządu. Rok później inflacja wynosiła 375%, Szybko okazało się, że reformy Fridmana służą bogatym kosztem biednych Średnia rodzina wydawała 75% dochodów na chleb. Na bilet autobusowy było stać mało kogo. Pinoczet zniósł bezpłatne mleko w szkołach wzorując się na swojej przyjaciółce Margaret Thatcher. Orlando Letelier napisał: „w Chile ten plan gospodarczy można było wprowadzić tylko pod warunkiem, że zabije się tysiące, założy obozy koncentracyjne w całym kraju i uwięzi ponad 100 000 ludzi w ciągu 3 lat. Miesiąc później zginą w zamachu bombowym. Nixon wycofał się z operacji Kondor.(poczytajcie w Internecie bo to była pierwsza walka USA z terroryzmem- czytaj patriotyzmem ludzi w różnych krajach Ameryki Południowej). Oni stają za aferą Watergate (cóż przydarzyło się, że zostali złapani za rękę i zakończyło się rezygnacją Nixona z prezydentury USA). Czyli, że to na ich rękach jest krew setek tysięcy ofiar na całym świecie. Są to przedstawiciele korporacji Morgana, Rockefellerowie, Rothschildowie, George Soros, Gatesowie, Warburgowie, rodziny królewskie świata, Greenspan, Bernanke, Clintonowie, Bushowie, Dick Cheney. Polskę reprezentowali były minister MSZ Andrzej Olechowski, premier Hanna Suchocka, prezydent Aleksander Kwaśniewski, min. finansów Jacek Rostowski A w tym roku w Wiedniu uczestniczyła w obradach grupy Bilderberga Anne Applebaum żona Radosława Sikorskiego.

W 1950r. James Paul Warburg stwierdził ” Będziemy mieli rząd światowy bez względu na to, czy się to komuś podoba czy nie, dobrowolnie albo siłą ” Natomiast Dawid Rockefeller powiedział „Znajdujemy się na granicy globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy, to porządny globalny kryzys, a narody zaakceptują nowy porządek świata.” Antyglobaliści wydarzenia z 11 września 2001r. (WTC) i związane z tym praktycznie odebranie praw obywatelskich w USA, wojny w Afganistanie Iraku i tzw. „Arabską Wiosnę” łączą z działalnością tej grupy. (O WTC jeszcze napiszę artykuł).
Inny tropiciel tajnych stowarzyszeń ksiądz Juan Antonio Cervera sugeruje, że początków bilderbergowców jak i komisji Trójstonnej należy szukać w 1832r. na Uniwersytecie w Yale w bractwie Czaszka i Piszczele, zrzeszających wyłącznie ludzi z wielkich rodów finansjery i polityki należących do lóż masońskich. Celem tych grup jest kontrola nad światem. O początkach FED Banku Rezerw Federalnych w 1913r. (złożonym z 12 banków regionalnych) pisałem w poprzednim artykule. To FED gwarantował pełną kontrole nad kredytami wojennymi USA. Wspomagali tak Niemców (45mln dolarów) jak aliantów(2,5mld dolarów). Europa jest w ich rękach aż do dziś. Plan Marshalla to wielka pożyczka dla Europy. A dolary to Amerykańskie pieniądze a problem świata. Żebyście to dobrze zrozumieli : Oni tj. USA drukują pieniądze a my czyli cały świat musimy wyprodukować towary na ich pokrycie. Ruszcie mózgami!!!! Włączamy myślenie!!!
Czy to Wam się podoba ? Bo mnie nie…
Hubert Czerniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>