Skąd ta imigracja?

Skąd ta imigracja?

Coraz częściej stawiają nam pytania jak się zachować w stosunku do imigrantów? By odpowiedzieć na to pytanie należy trochę rozwinąć temat, stąd dłuższy wstęp do moich rozważań. Najpierw należy jednak odpowiedzieć na pytanie – kim oni są? Są to imigranci z krajów owładniętych wojnami. Szkoda ich. Nawet Papież nawołuje do miłosierdzia. Taka jest rola Ojca Świętego, który stara się dążyć do pokojowych rozwiązań. O dziwo nawet TVN to zauważyła i powtarza te słowa. Czyżby to jakaś cudowna metamorfoza pod wpływem Ducha Świętego. Metamorfoza tej… mówiącej inaczej telewizji? Czy też przekazanie właśnie tych informacji, tych słów Ojca Świętego jest w interesie właścicieli stacji? Jej programy są jak wypisz wymaluj CNN czy NBC. Czy to jest polska narracja? Zastanówmy się może – skąd się wzięli imigranci?

Co to jest Al-Kaida? Al-Kaida to nazwa komputerowej bazy danych Mudżahedinów wspieranych przez USA w latach 80-tych w walce z ZSRR.
Przed rokiem 1980 w Afganistanie nie produkowało się opium. W 1986 Mudżahedini wspierani przez rząd USA i CIA wytworzyli 40% światowej heroiny. W 1999 r. – 80%. Wtedy jednak przejęli władzę Talibowie i do 2000 r. zniszczyli wszystkie uprawy maku. Produkcja z 3000 ton spadła do 185ton, czyli spadek produkcji o 94%.

 

9 października 2001 r. na biurko Busha trafiły plany inwazji na Afganistan. 2 dni później znalazł się pretekst – WTC. Dzisiaj kontrolowany przez USA Afganistan produkuje 90% światowej heroiny. WOW? Deja vu? Kosowo? Atak wojsk amerykańskich na Sarajewo? Przy pomocy Polski i byłego prezydenta Polski Kwaśniewskiego? Mimo braku zgody ONZ! Nasuwa się pytanie, czemu Polacy uczestniczą w misjach? (Kto nie pamięta zapraszam do lektury „Stulecia Kłamców” W. Łysiaka.) Mimo, że Papież Jan Paweł II nawoływał – „Ratujcie święte pola kosowskie” – to w polskich mediach nikt nawet nie wyemitował Jego słów. Przecież to ten sam człowiek, którego słowa nawet PRL-owscy „władcy” przekazywali ludziom (co prawda trochę zniekształcone). Ależ jak to możliwe? Gdzie polska racja stanu?! To kto w końcu tym wszystkim kręci?! Czy to dlatego Wałęsa musiał wygrać wybory z Tymińskim?! Służby specjalne opluły Tymińskiego i nie dały mu sprostować tych oszczerstw, mimo że miał prawo do czasu antenowego, a gdy chciał kupić czas nie pozwolono mu. Założył sprawę w sądzie. Wygrał. I co z tego? Było już po wyborach i wielki zadufany elektryk przekonany o swojej nieomylności świadomie albo i nieświadomie dopuścił do rozkradania kraju. Najlepsze przekręty robi się na transformacji kraju i jego odbudowie. Kto w tym króluje? Ci, którzy na tym najlepiej zarabiają. Przyjaciele. Ci, którzy sieją zniewolenie długiem – Komisja Trójstronna, Grupa Bilderberga , szefowie Goldman Sachsa, FED etc. Wraz z nimi zarabia wąska grupka uprzywilejowanych w danym państwie. Reszta ma gigantyczne długi do spłacenia.


Wielki „terrorysta” z Bliskiego Wschodu Bin Laden ścigany za zniszczenie WTC. Jak ci goście z jaskiń oszukali wspaniałe CIA i FBI? Tragedia 2500 ludzi, którzy tam zginęli. Podobnie jak 2400 ludzi w Pearl Harbor. Dzięki ich śmierci jednak, te same grupy finansowe mogły zarabiać. I to dużo. Obecne transformacje na Bliskim Wschodzie (Irak, Afganistan, Egipt) czy w Afryce Północnej to cudowny środek do zarabiania na odbudowie i dozbrajaniu państw. Hasło przewodnie to niesienie demokracji i wolności. Ale czy ktoś jej tam potrzebuje? Państwa tego rejonu rozwijały się inaczej niż my. To często dzicy ludzie. Jeśli ktoś tego nie rozumie niech wyjedzie na południe. Nawet do Włoch. Ci ludzie są wybuchowi, impulsywni. Arabowie mogą w rodzinnej dyskusji zadać sobie rany. Mają swoją religię i swoje zwyczaje, odmienne od naszych. Tradycja rodzinna każe kobiecie siedzieć w domu i rodzić dzieci. To zwykle próżniacy. Ci Polacy, którzy pracują na zachodzie Europy wiedzą to doskonale, lecz tam nie wolno o tym mówić, bowiem jest to niepoprawne politycznie. Można nawet za takie opinie wylecieć z pracy. Zachodnia Europa, która kiedyś była siłą napędową kontynentu, straciła charakter. Jest jak facet śpiewający falsetem z małymi gołymi orzeszkami. Boją się głośniej wypowiedzieć swoje zdanie. Model rodziny islamskiej to 2 plus 10 do 20. Tylko jeden pracuje, a reszta czeka na zasiłek. Oni przejadają kapitał państw zachodnich… ale to już problem zachodu. Na Bliskim Wschodzie natomiast i w Afryce ktoś chce „żelazną ręką doprowadzić naród do szczęścia”? Już to przerabiałem w życiu. W PRL-u. To była porażka. Dlaczego demokracja i wolność słowa nie są tak konsekwentnie bronione w Korei czy Chinach. Otóż dlatego, iż ci pierwsi nie mają ropy, a drudzy są zbyt mocni. Ci sami goście co tak chętnie głoszą demokrację, wolność i inne takie bzdury w ich wykonaniu, mają ochotę zarobić jeszcze większe pieniądze na Nas. Wiecie co by było gdyby upadła Unia Europejska? Jak miło byłoby wbić zęby w zadłużone gospodarki? Jeszcze gdyby to były prawdziwe długi! Większość z nich jednak to tzw. pochodne. Efekt tego, że ktoś kreatywnie przelicza zadłużenie. Pierwsza próba zniszczenia Unii Europejskiej to atak Goldmana Sachsa na gospodarkę Grecji. Druga to próba zdyskredytowania przez Agencje Ratingowe(córki FED), gospodarek Włoch i Hiszpanii.

To co dzieje się teraz to próba rozmontowania UE od wewnątrz przez zalanie jej obcokrajowcami. Pani Merkel daje się robić w bambuko. Albo ma słabe wyobrażenie o napływających ludziach, albo boi się radykalnych decyzji. Jak nie wiesz co zrobić, ucz się historii. Historia kołem się toczy. Myślę, że trzeba przyjrzeć się Orbanowi. To jedyna droga, aby ocalić nasze ojczyzny, religię i zwyczaje. To jest nalot szarańczy. Nieproduktywna masa ludzka nastawiona na wysokie zasiłki i pasożytowanie na narodach, do których się przyssają. Można ich zniechęcić takimi środkami finansowymi jak w Polsce czy innych państwach bloku wschodniego.

Oni chcą jednak ZACHODU. Pani Merkel myśli, że weźmie wykształconych i pracowitych, a resztę wepchnie Nam. Oni jednak nie będą chcieli w Polsce zostać. Gdyby chcieli się asymilować nie byłoby problemu. Można byłoby ich wychować. Oni jednak zakładają getta ze swoją policją i szariatem. Szariat łączy prawa religijne i życia codziennego. Nie ma tutaj rozdziału. Jest to powrót do feudalizmu w Europie. Nastawmy się więc na konfrontację kultur. Nasza religia kiedyś również działała ogniem i mieczem. Teraz jesteśmy cywilizowani. Pamiętajmy jednak, iż Rzym padł od ręki dzikusów. Czy podzielimy los Rzymu?! Mamy młodych ludzi, którzy mają trochę charakteru.

Hubert Czerniak

PS Chciałbym chociaż tym razem móc powiedzieć, że się myliłem . Oni już zaczynają liczyć zyski.

Wystawili 2 religie, Chrześcijaństwo i Islam na konfrontacje. Zaczyna się wojna religii.

PS 2 Dla młodych-zawsze pytajcie DLACZEGO. Wiem, że w szkołach Was tego oduczają, ale pamiętajcie słowa Marka Twaina – „Wiedza to coś, co trzeba zdobyć nie zawracając sobie głowy szkołą”. Pomyślcie kto tak naprawdę jest Naszym wrogiem? Kto ma w tym interes?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>